About us

Sera Medikal Ltd.Şti

Kendi sektöründeki en güvenilir ve tercih edilir lider şirketlerden birisi olan ve mevcut rekabet ortamında dünya kalitesinde ve Türkiye koşullarına en uygun üretim yapabilen ve ürünlerini pazarlayabilen SERA MEDİKAL’i size tanıtmaktan dolayı büyük bir mutluluk duymaktayız.

Biz, SERA MEDİKAL olarak, 40 yıllık tecrübemiz ile her türlü hastane ekipmanlarının üretim ve Tasarımını, ayrıca CNC makine parkımızla savunma ve otomotiv sanayii yedek parça imalatını garanti kapsamında itina ile yapmaktayız.

SERA MEDİKAL’in bugüne kadar kazandığı güvenin oluşmasında kaliteli ürünlerimizin yanında sağladığı satış sonrası servis ve sürekli yedek parça hizmetlerinin de büyük payı vardır. Bütün ulusal ve uluslararası standart ve yönetmeliklere uygun olarak ürün ve hizmet sağlamak ve sürekli gelişerek, farklılık yaratarak, hedef pazarlarda sağlıklı adımlar atarak büyümektedir. Uzun süren başarılı çalışma döneminin ardından bugünkü yapısına kavuşmuştur. Geçen bu sürede ülkemizin ve buna bağlı olarak sektörümüzün yaşadığı olumsuzluklara rağmen ayakta kalmayı başarmış ve gelişmesini giderek artan bir ivme ile istikrar içinde, müşterilerine çağdaş anlamda hizmet vermekte ve hedefleri doğrultusunda yoluna devam etmektedir.

SERA MEDİKAL, güvenilir, kaliteli ve sürekli bir firma olmayı kendisine prensip edinmiştir. SERA MEDİKAL bünyesi içinde tüm çalışanlarıyla bir ailedir. Bu ailenin tüm bireyleri ile birlikte, takım ruhuyla kalite standartlarını oluşturmaktan, uygulamaktan ve geliştirmekten sorumludur.

Çağdaş teknolojinin en son imkanlarının hassasiyetle kullanıldığı modern, geniş makine parkı ile firmamızda TÜV SÜD TS-EN ISO 9001:2000 Kalite Güvence Belgeli ürünlerin imalatını yapan, her biri alanlarında uzman, dinamik, nitelikli ve güleryüzlü personelimiz ile bir konu üzerine odaklanıldı; MEMNUNİYETİNİZ VE MUTLULUĞUNUZ…

İmalatını yaptığımız ürünlerimiz ile ilgili veya yardımcı olabileceğimiz diğer konularda sorularınızı yanıtlamak için her zaman hazır olduğumuzu belirtir, firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiye şimdiden teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılarınızın devamını dileriz.

Detaylı bilgi almak için lütfen firmamızı aramakta tereddüt etmeyiniz.

Web Site Addresswww.seramedikal.com.tr

General centerAnkara / Turkey

Headquarters Address

GP Company Reference Nob988727

Company TypePrivate Company

Company Size1-10

Business TypeWorkshop,Distributor / Wholesaler,Service Provider,Exporter,Retail,Purchasing Representative,Sales Representative,Manufacturer

Menü